Prodej samostatného rodinného domu po rekonstrukci v Týně nad Vltavoudům týn nad vltavou
PRODÁNO
Zastavěná plocha
105 m2
Počet místností
7
Počet koupelen
2
Počet wc v domě
2
Zastavěná plocha vedlejších budov
50m2
Zahrada
477m2
PENB
G

Nabízíme Vám ke koupi samostatný rodinný dům po celkové rekonstrukci v Týně nad Vltavou. Dům je přízemní s obytným podkrovím a není podsklepený. K domu náleží zahrada s pergolou, garáž se skladem a kotelnou.

V přízemí se nachází velká obytná kuchyně s jídelnou a dva pokoje, zádveří, chodba a koupelna s WC. V podkroví jsou 4. pokoje, koupelna s WC a balkon s venkovním schodištěm na zahradu.

V domě je rozvod elektřiny 230/400V, rozvod vody z obecního vodovodu, ohřev teplé vody kombinovaným boilerem, vytápění je ústřední dálkové do radiátorů nebo kotlem na tuhá paliva, který se nepoužívá. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace.

Na obytnou část přímo navazuje původně hospodářská budova, ve které je nyní garáž, sklad, kotelna včetně vodárny k vlastní kopané studně. V budově je WC s umyvadlem, je v ní tedy rozvod elektřiny, vody a odpadu. V podkroví je možné vybudovat další obytné místnosti.

Dům je vhodný k trvalému bydlení a je možné jej bez úprav okamžitě užívat. Jsou zde nízké náklady na bydlení ve výši cca 5500,-Kč/měs.

Vlastníte byt 3+1 nebo větší v osobním vlastnictví v Týně nad Vltavou na Malé Straně a chtěli byste vlastní domek. V tomto případě lze uvažovat o úhradě části kupní ceny výměnou za Vaši nemovitost.

Virtuální prohlídka k dispozici zde:

virtuální procházka