Prodej novostavby RD v Malenicích u Volyněrd malenice
PRODÁNO
Zastavěná plocha
80 m2
Užitná plocha
60,67 m2
Zahrada
898 m2
Zastavěná plocha vedlejších budov
40 m2
PENB
C

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v obci Malenice nedaleko Volyně. Jedná se o přízemní dřevostavbu, která byla zkolaudována v roce 2011. Nachází se zde obytná kuchyně s jídelnou, dva samostatné pokoje, veliká koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC a technická místnost, kde je umístěn plynový kotel a wc. Do všech místností je samostatný vstup přes centrální chodbu. Kuchyně je dále propojena s venkovní terasou.

Na okrasné zahradě s jezírkem je zahradní domek o zastavěné ploše 16m2, kde v přízemí je umístěna dílna a v podkroví jedná obytná místnost. Na zahradě je dále dřevěný sklad a skleník. U domu je kryté parkovací stání.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod, splaškovou kanalizaci, dešťová voda je zachytávána v plastové podzemní nádrži s kapacitou 3 m3. Ohřev teplé vody je zajištěn kombinovaným plynovým kotlem, který je současně využíván k ohřevu podlahového vytápění v celé budově. Jako další zdroj vytápění se používají krbová kamna umístěná v obytné kuchyni. Elektřina 230/400V.

Dům je vhodný k trvalému bydlení, k rekreaci nebo jako investice s možností krátkodobých pronájmu po celý rok. V obci je veškerá občanská vybavenost tj. obchod, školka, škola, hospoda. Do obce je dobrá dopravní dostupnost včetně autobusového a vlakového spojení. Strakonice 20km, Vimperk 15km, Kvilda 33km, Praha 130km.

Virtuální prohlídka k dispozici zde:

virtuální procházka