Prodej chalupy v Jamníku u BřeznicePRODEJ chalupy u bechyne
1.490.000,- Kč
Zastavěná plocha
152 m2
Plocha zahrady
376 m2
Měsíční splátka
již od 6.194,- Kč
PENB
G

Prodej přízemní vesnické chalupy s uzavřeným dvorem v osadě Jamník u Březnice, která prošla téměř kompletní rekonstrukcí. Vyměněna okna a dveře za plastové, nové rozvody vody, topení, odpadů a elektřiny. Topení je ústřední – elektrokotel v kombinaci s krbovou vložkou, ohřev teplé vody zajištěn el. boilerem. V kuchyni nová kuchyňská linka, nově vybudovaná koupelna se sprchovým koutem a wc. K užívání již postačí minimální investice. V případě nedostatku obytného prostoru lze vybudovat další obytné místnosti v rozlehlém podkroví.

Obytná část se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, dvou pokojů, chodby, koupelny s wc a samostatného skladu, který po úpravě lze využít jako další obytnou místnost.

Nemovitosti se nachází v klidné lokalitě převážně rekreačních nemovitostí a minimálním provozem. Chalupa je vhodná zejména pro milovníky turistiky, cyklistiky, houbaře vzhledem k blízkosti rozlehlé obory, která je téměř za domem. Taktéž ideální pro vášnivé golfisty, kteří mohou využít 5km vzdálené golfové hřiště. V nedaleké eko – farmě U lesa cca jsou možné vyjížďky na koních.

El. 230/400V, voda z vlastní studny, odpady jsou svedeny do jímky na vyvážení. Předzahrádka je ve vlastnictví obce Březnice.

 

Virtuální prohlídka k dispozici zde:

virtuální procházka